» Poradna » Ostatní

Jakou hru

Čaute, potřebovala bych poradit s výběrem hry :DMám možnost si zakoupit Assassins Creed: The Ezio Collection za 745,- (hra obsahuje ASSASSINS CREED II, BROTHERHOOD a REVELATIONS)¨nebo je lepší volba GTA 5 za 1000,-?Koupila jsem si PS4 nedávno, hry si kupuju postupně,takže to mám zatím 4 hry :D. Jenom nwm, co si mi do začátku vyplatí koupit, za názor díky

Odpovědi na otázku

Nevyplatí se nic, protože peníze za hry ti nikdo nevrátí. Není to investice, ale čistá ztráta. Takže mluvit o vyplatí/nevyplatí je nesmysl. Kup si takovou, kterou chceš hrát. Když nevíš jak hra vypadá, na YouTube si najdi nějaké letsplay video z konkrétní hry a uvidíš, jestli tě zaujme.

Nevrátí to máš pravdu, ale jako relax je to dobrej. Osobně konzoli PS2 mám.... (no jedna účtenka ze hry je 2002,takže ještě déle). Konzole pořád běží, hry rozjedu na pohodu, ale chtěla jsem si dopřát už jinačí kvalitu, takže vím, že pokud to sama nerozflákám, tak to vydrží delší dobu.Na YT jsem koukala, ale ono ti neřekne, když to vidíš jenom, ptala jsem se na názor, cp je pro hráče větší zábava. Mám určitý názor na tyhle 2 možnosti, ale pradu přijmu vždycky.

Koukám, že už ani neumím psát -.- .... njn stíhat psát + zápisky jde dost blbě :D

Víš jak to je, já třeba raději k snídani jím rohlíky, ale žena má raději chleba :) Takže není možné říct, co je lepší. A stejné je to i s hrami. Jednomu se bude líbit víc jedna a druhý řekne, že je to blbost. Pokud to není super hra versus propadák, tak vždycky najdeš lidi, kterým vyhoví víc jedna a jiné, kterým ta druhá. Aby to mohl někdo srovnat, musel by mít osobní zkušenost s oběma a stejně to zase bude jen o tom, co se zrovna jemu osobně líbí víc, což vůbec nemusí být to samé, co se bude líbit tobě. Řekl bych, že rozhodně je nejvíc vypovídající shlédnout ukázky ze hry na Youtube.

Tak záleží snad hlavně na tom, co baví tebe. Já osobně bych dal přednost GTA V, protože mě starší AC nebaví (na rozdíl od těch novějších).

Ja by som skratil odpovede kolegov:Je to individualne.