Jakou grafiku pro 4K 60 Hz

Dobré odpoledne,chtěl bych si pořídit novou grafiku, která utáhne 4K, ale vzhledem k monitoru s max.60 Hz asi úplně nepotřebuju to nejvýkonnější. Chtěl bych zkrátka něco, co by utáhlo 4K hraní a zároveň nemělo příliš mnoho nevyužitelných rezerv. S dobrým poměrem cena/výkon. Co byste mi prosím doporučili? Stávající grafika je Gtx 1060, procesor v pc je i7-8700.Dík ;)

Odpovědi na otázku

RTX2080Ti. Nic jiného nemá smysl. ☺

Pokud ti nestačí 1060, tak celkem logicky musíš do high-endu, takže 2080. Nic jiného asi nevymyslíš :)

a 2080, nestačila by ta "bez Ti" ? ;)

Asi jo :)