Jakou grafiku koupit?

Dobrý večer, potřeboval bych poradit, jakou grafiku, nebo co jiného dokoupit, aby mi na mém stroji jelo obstojně Red Dead Redeption 2. Teď jede celkem v klidu, ale rád bych měl více fps a taky hezčí vizuál. vložil bych do toho cca 10k Děkuji. 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 2600 (3.4GHz, TB 3.9GHz, 12 vláken), 16GB operační paměti DDR4, pevný disk 1TB SSD M.2 PCIe NVMe, grafická karta MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC 6GB GDDR6, bez mechaniky, 550W zdroj SilentiumPC Elementum E2, skříň SilentiumPC Ventum VT4V Evo TG ARGB

Odpovědi na otázku

https://www.youtube.com/watchtu si pozri ako ide tvoj procesor s 3060ti a ci by si bol spokojny s takym narastom. Ale uz s nou to procesor zvlada LTT

Lepší vizuál ano, víc fps to spíš nebude. Na vině je slabší procesor. 2060 není úplně slabá karta a dejme tomu 3060ti už ten CPU v RDR2 nejpíše nenakrmí.
Rozuměj pomůžeš si, ale počet snímků už moc neporoste.

https://youtu.be/XbgYjUeNAIk

60fps ten CPU dá, to stačí ne?

Nerozumím???

Děkuji všem

Hl. se podívej na zdroj, aby ti to vůbec utáhl.
Možná bych počkal na začátek roku jestli padnou ceny GK. Mají údajně vyjít 4070 apod...

4070 do 10 000 Kč. Až budeš o nějaké vědět tak mi jich prosím pár přihraj.

Není nad radu někoho, kdo není schopen najít HW požadavky software: https://www.zive.cz/poradna/blender-render-gp... i když ten zdroj není žádný zázrak, ale ten pád cen GK bych chtěl vidět.

Záleží jestli chceš novou a nebo ti postačí bazarová.
Jestliže novou, tak připadá v úvahu 3060Ti.
Já osobně bych se vůbec nebál koupit starší a v téhle cenové relaci si můžeš snadno vybrat rx 6800 popřípadě 3070, ale bral bych tu rxku.
O zdroj se vůbec neboj mám o něco silnější PC s rx 6800xt a i když dělám co dělám PC nevezme víc jak 400W a to tam mám 8mi jádro. Pro chytráky mám chytrou zásuvku, tak to vím přesně.

Problém je, že tento jeho zdroj je šrot. První je kvalita, potom watáž.Ale ok, 3060ti snad zvladne.

Zvládné úplně v klidu. Spolehlivost taky není tragická

Nerikej. Elementum E2 je šrot.https://cultists.network/140/psu-tier-list/To je fakt. Smir se s tim.