Jakou grafiku k této sestavě?

Vím, že se to tady již několikrát probíralo, ale podobnou sestavu jsem nenašel.AOpen H700A - Bigtower 350WIntel D875PBZ Bonanza - Intel 875PKingston DIMM 512MB DDR 400MHz Dual Channel Kit (2x256MB) nebo (2x512MB)??Intel Pentium 4 3,0GHz 800MHz FSB 1MB BOXSeagate Barracuda 7200.7+ ST3120026A - 120GB 8MBCreative Labs Sound Blaster Audigy 2 ZSSKY STAR2-TECHNISAT, REV 2.6CLG SuperMulti GSA-4081B OEM - DVD-R/+RJeště uvažuji jakou TV kartu. Půjde hlavně o sestřihy, převody videa z dig. kamery a satelitu,  a nějaké hry. Asi bude třeba přidat paměť na 1024MB. Dík za všechny rady. MaF®

Odpovědi na otázku

radek 9600 pro nebo lépe XT. nic lepšího nemá nějaký valný smysl.

Ty asi problémy s penězma nemáš,tak bych doporučil na práci střihovou kartu alespoň  Pinnacle STUDIO 9 AV/DV, DV IN/OUT, analog IN/OUT (kopozitní a S-Video), , Studio9 SW, IEEE1394 kabel, PCI(cca 6300,-Kč) a pro zábavu třeba Gainward Ultra 1100XT TV-DVI, GeForce FX 5900XT, 128MB DDR (256-bit), 2,8ns latency, AGP8x/4x, CRT, Tvout, DVI, DX9.0(cca 6600,- Kč) a možná bych tam dal ještě jeden HDD na práci s tím videem.Je to lepší a rychlejší kdýž je to mimo system

Peníze jsou vždy problém, ale možná se mi podaří utopit DPH, čož nebude málo. Já jsem uvažoval o Hercules 3D Prophet All-In-Wonder 9800SE 128MB, ale nevím. Na CzechComputeru je u ní docela slušná diskuze. Jde mi hlavně o bezproblémové a stabilní PC, proto ten Intel atd.. Dík. MaF®

Je to řešení,ale k té tvé sestavě se více hodí ty 2 karty.Samozřejmě AIW je za poloviční cenu.Za ten rozdíl si můžeš pořídit ten HDD

RAM rozhodne 2x512. Jinak bych se priklanel k te vyse uvedene strihove karte. Pokud je cena prilis vysoka tak zkusit treba tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp.