Jakou grafiku k pc

Ahoj chtěl bych se zeptat jakou grafiku k témuto pc (link dole) nyní mám AMD Radeon 6700 a chtělo by to upgrade.Zdroj mám 550W Corsair.PC:https://docs.google.com/document/d/1PgNxmA2Zhk3WS...

Odpovědi na otázku

Přemýšlel jsem o 1050ti jaký na to máte názor ?

K čemu to má složit, vzhledem k tomu co je tam teď je 1050Ti overkill pokud doteď ten počítač stačilPokud je to na hry, pak jaké, v jakém rozlišení, jakých detailech, v jakých fps a jaký titul má běžet. Co se při tom hraní na počítači bude ještě dít1050Ti bude velký upgrade, ale na nějaké rozumné hraní to moc není.

A tohle "Zdroj mám 550W " je jako co přesně?Osobně bych tam dal GTX 1050 Ti. Je úspornější (takže zdroj ji dá, ať je to, co je to) a podstatně lepší. A to i když to porovnám s nejsilnější kartou ze série 6700 - HD 6790:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-HD-6790-vs-Nv... U HD 6770 bude rozdíl větší.

Pardon AMD Radeon 6770 a Corsair RMx RM550x

Zdroj chválím, ten tě prakticky nijak nelimituje. Limit je spíš starší CPU. Pokud bys měl v plánu někdy v nejbližší době měnit i ten zbytek, tak klidně kup i o dost lepší grafiku (třeba 1070Ti / 1080). Pokud ne, tak lepší jak 1060 6GB bych tam nedával. I ta je na ten CPU dost. Ve své době se k i5-3350P dávala maximálně cca GTX 660 Ti:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-660-Ti... U AMD je to teď na prd, stále ještě jsou dost předražené. Zlepšuje se to, ale ještě to není to, co to bylo než propukla těžební mánie. Ale pokud seženeš RX 570 do 6000,- tak je to lepší volba než 3GB verze 1060. Bohužel je to cena dost nereálná.

Tady jsou výsledky na userbenchmark:UserBenchmarks: Game 21%, Desk 63%, Work 37%CPU: Intel Core i5-3350P - 73.6%GPU: AMD Radeon HD 6770 - 13%SSD: Adata Ultimate SU800 128GB - 66.5%HDD: WD WD1005FBYZ-01YCBB1 1TB - 112.7%USB: WD Elements 1078 750GB - 38.3%RAM: Patriot PSD34G133381 2x4GB - 50.7%MBD: Asus P8Z77-M

Do tej dosky môžeš dať aj i7-3770K a mať IMHO dosť slušný (aj keď na úrovni i3K) a do neho kľudne aj GTX 1070

Nemyslím si že ten CPU je tak špatný když ho deska dokáže nataktovat na 3.60Ghz

Pentium Gold 5400 - nejslabší současné pentium, má stejné jádra i thready, takt má vyšší, celkově bude o dost výkonnější i díky novější platformě. A žádné taktování u toho pentia.

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-Gol... hoidně orientační srovnání... ty procesory jsou srovnatelné. Jakákoli dnešní i3 to překoná naprosto bez problémů

Intel Pentium Gold G5400 má pouze 2 jádra.No a processor jsem chtěl upgradovat ale tak za rok či za 2 protože budu upgradovat půlku počítače (nějaká základovka, i5 8400 a ramky).

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-3350P-vs... To je právě ono. Má jen dvě jádra a výkon má rovnatelný. Prostě i5 3. generace už má něco za sebou. Ale ano, stále je to použitelný CPU, který ti ještě chvíli vydrží. Tedy pokud nekoupíš GTX 1070 Ti a lepší. Pak bys zjistil, že ve spoustě her máš podstatně nižší fps než mají ostatní s aktuálnějšími CPU. Ono se to projeví i u těch slabších grafik, ale ne tolik (jak kde).

3770K by si nedoporučil? Síce by mal "len" HT naviac, ale z 3,6 GHz by sa dostal na hádam 4,6 GHz. Na bazosi chcú za neho 5000 Kč :(

i7-3770K za 5000,-? Ani omylem. Za 3000,- ok, ale za 5000,- fakt ne.Další možností jsou Xeony. Ty sežene určitě levněji a některé mají výkon prakticky stejný jako i7-3770.

Už vidím, že toľko nestojí ani pod. výkonné i3K. Fakt zaujímavo vypočítavajú ľudia na bazoši cenu

Veď o to ide. Nové 2jadro/4vlákno prekoná staršie 4jadro. Ťažko radiť, ale dalo by sa uvažovať o spomínanej i7K