Jakou grafiku k MB Z690M s CPU 12400F

Zdravím, chci vás znalce HW požádat o názor, jakou grafiku dokoupit k MB GIGABYTE Z690M A ELITE AX DDR4CPU Intel Core i5-12400FCena za grafiku do 10 000 kčDíky za případné návrhy

Odpovědi na otázku

Proč tak drahou desku k obyčejnému zamčenému i5? Kup levnější B660 a můžeš navýšit rozpočet na grafiku o pár tisíc. Ty jsou dnes drahé jako prase, takže tam bude každá kačka navíc k dobru.Jakou grafiku do 10k (12-13k, když vyměníš desku)? Takovou jakou seženeš. Moc toho na výběr není.

Díky za typ, na tu desku se podívám

asus tuf b660 plus d4 a este je tam asi aj gaming. Zachvilu budu mat tie dosky 70 slov v nazve :)

Žádný konkrétní typ desky jsem nepsal, byl to jen obecný tip, kde ušetřit.

no takovou jakou sezenes za 10 000

co mas na vyber? Za 10k.. Bud zober 12400 bez F, alebo ryzen5700G, lebo najblizsi rok este asi grafiku nekupis. Teda ked nechces zobrat hypoteku...