Jakou grafiku do teto zakladní desky ?

Dobrý den.Zajimalo by mně , jakou grafickou karu byste daly do teto sestavy.Gigabyte EP31-DS3LIntel Core 2 Duo E74004GB DDR2 Power 420WChtěl bych tu grafickou kartu na hraní her, převažně Euro Truck Simulator 2 , Need For Speed ty novější a tak, Potom kdybych sehnal Xeon do pc tak bych si chtěl na tom zahrát GTA V kdyby to šlo . :)

Odpovědi na otázku

1) grafiku ti doporučím nějako Nvidia GeForce řady 800 a vyšší2) xeon není určen do herních sestav , xeon se používá pro výpočetní výkon = server

Takže xeon je blbé řešení teda ? Umm a tu grafikou bych chtěl minimalně 1GB

Jo a to hlavní jsem zapomněl :D cenu bych chtěl do 2000,- maximalně 2500,-

1. slabý CPU, k nemu niečo max asi R7 250X2. aký Xeon? E5450? Ak vieš ako prerobiť s775 na s771, je to dobrá voľba a potom R9 270/GTX 750Ti

Tady je toho docela dost http://pc.bazos.cz/procesor/ a myslím si že počitač by jel 3 krát rychleji :)

Jenom ... Jaky je rozdil mezi grafikou 2.0 nebo 3.0 ? a dal bych bůbec 3.0 do moji zakladky ?

neexistuje grafika 2.0 a 3.0, len slot vo verzii 1.0, 1.1, 2.0 a 3.0, ale hlavne medzi 2.0 a 3.0 takmer rozdiel nie je ak nechceš dávať SSD do PCIe 1x, kde už záleži, či máš priepustnosť u 1.1 dokonca len 0,25GB, u 2.0 0,5GB, alebo u 3.0 1GB, u PCIe 16x na verzii nezáleží