Jakou grafiku do 2 tis

zdravím měl jsem grafiku a asi se odporoučela do nebe a rád bych koupil nejakou novou max do dvou tis a na PCI. Sem tam hraji nějakou hru, ale spíš jen WOT. Děkuji za tip

Odpovědi na otázku

To je už lepší koupit nový procesor s integrovanou grafikou.

doplním grafika byla nVIDIA GeForce 8500 GT (MSI NX8500GT-E)

Jaký máš konkretně ten PCI slot máš?PCI-Express 2.0, PCI-Express 2.1,PCI-Express 3.0 ??

Na tom vůbec nezáleží...

bohužel jak koukam Typ sběrnice PCI Express 1.0 x16 @ x16 no nic moc ...

Sice neuvádíš, jaký máš zdroj, CPU a základní desku, ale nic menšího bych nekupoval:http://www.czc.cz/msi-r7750-pmd1gd5-oc-v2/1... Hlavně si nekup nějakou grafiku s DDR3 pamětí, protože grafika s třeba 4GB DDR3 bude pomalejší než stejná grafika s 1GB GDDR5.