Jakou grafickou kartu?

Ahoj všem :) potřeboval bych poradit jakou koupit grafickou kartu :) mám základní desku : GIGABYTE GA-P55-UD3L a doposud mám ATI RADEON HD 5770 1GB ale chtěl bych bych aspon 2GB nejlepe do 3 tisíc :) tady jsou dalši informace o mém počítači.Předem děkuji za odpověd :) Počítač: Operační systém Windows 8.1 Pro Professional Service Pack OS - DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c) Jméno počítače DAWE Jméno uživatele David Základní deska: CPU typ Mobile , 2800 MHz Název základní desky Neznámý Čipová sada základní desky Neznámý Pracovní paměť 10231 MB BIOS Typ Neznámý Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1) Komunikační porty (COM a LPT) Port tiskárny (LPT1) Zobrazení: Grafická karta AMD Radeon HD 5700 Series Grafická karta AMD Radeon HD 5700 Series Grafická karta AMD Radeon HD 5700 Series Monitor Obecný monitor PnP [NoDB] (B1LMTF087592) Monitor Obecný monitor PnP [NoDB] (220116843009) Multimédia: Zvuková karta AMD HDMI Output (AMD High Defin Zvuková karta Digitální Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Mrkni se po některé z 2GB verzí GTX 750 Ti. Kolem 3k těžko seženeš něco lepšího.

Já bych se za prvé naučil netapetovat - ukládat tyto dlouhé texty do TXT a ten poslat na fileserver. A za druhé bych koupil nejdražší kartu podle recenzí k mému CPU aby byla maximální vytíženost CPU > GPU, GPU < CPU, lidově aby CPU umělo kartu nakrmit a třeba na Alze si pro jistotu dokoupil za mírný poplatek možnost kartu do 2 měs. vrátit bez jakéhokoliv důvodu. Nuance mezi jednotlivými modely, revizemi od jednotlivých výrobců jsou v % to nemá význam řešit.