Jakou grafickou kartu?

Zdravim!Mam dotaz,v pc mam grafiku Asus EAH 5770 a uvazoval jsem o koupi GTX560 nebo Ati radeo HD7770 experience OC.Jde mi hlavne o vykon ve hrach.Moje sestava: MB-Asus P5G41C-M LX,CPU-Intel Core 2 Duo E8400,RAM-Kinngston-2x2Ghz DDR3 1333Mhz,HDD-2x160GB 1-ATA 2-SATA,GPU-EAH 5770-512MB,Mechanika-LG-DVD Multi,Zdroj-450W Eurocase,Win-7 ultimate x64.

Odpovědi na otázku

Nejdřív vyměn zdroj, protože elektrošrot to nevydrží.Tento https://www.alfa.cz/product.phpA ber (pokud bude dobrá cena) tu GTX 560.

Tu gtx560 muzu mit za 1600 z bazos.cz.O kolik je vykonejsi nez ta eah 5770

A proč uvažuješ jen o těchto dvou? HD 7770 už je dvě generace stará grafika, GTX 560 dokonce tři.Když si pořídíš GTX 750/Ti, tak ani nebudeš muset vyměňovat zdroj - nebude to žrát více, jak doposud.

Protoze nechci zas tolik vrazet do stejne stareho pc.Slo mi o to,okolik je vykonejsi ta gtx560 nebo ta hd7770 oproti te eah5770?

Jenže je o to, že jakákoliv karta výkonem podobná GTX 750 bude žrát nesrovnatelně více, takže ač ušetříš koupí starší karty, tak budeš muset dokupovat zdroj. Takže si nepomůžeš. Navíc GTX 750 je opravdu extrémně nenáročná karta.

Diky!