Jakou grafickou kartu?

Základní Deska MSI KT4AV,procesor AMD Duron 1.3 Ghz,512 RAM a Grafická Karta NVidia GeForce 2 MX 400Přemýšlím jakou grafickou kartu do 2500Kč místo NVidia GeForce 2 MX 400!!Chtěl bych na ní rozjet hry které mi teď nejdou:Vietcong 2,The GodFather.Základní Deska MSI KT4AV má myslím sloty AGP a PCI takže by to měla být grafická karta do těchto slotů do 2500Kč.Předem Díky za tipy

Odpovědi na otázku

ja by som bral nejaky lacnejsi ati radeon

Hm, to jsem teda zvědavej, jak na takovým "šrotu" rozjedeš hru Quake 4, která potřebuje procesor o frekvenci minimálně 2000 MHz, no možná když si ktomu koupíš Grafickou kartu NVIDIA GeForce 6600 GT, tak by to ještě mohlo jít, ale jinak kdyby jsi měl procesor třeba AMD Sempron 2000+, tak by ti stačila Grafická karta jen NVIDIA GeForce FX5200, které je určitě levnější, než Grafická Karta NVIDIA GeForce 6600 GT, nebo procesor alespoň AMD Sempron 2000+, no!

No i když viděl jsem i Experty co na procesoru Duron na 800 MHz, rozjeli i hru DOOM 3, ale hra DOOM 3, jinak potřebuje procesor alespoň AMD Duron na Frekvenci 1500 MHz, a toho DOOMa 3 rozjeli na Grafické Kartě NVIDIA GeForce FX5200, ale sekal se jim prej jako prase, no!

Ale je fakt, že na tom procesoru AMD Duron na 800 MHz, pro tu hru DOOM 3, měli snad jen 384 MegaBajtů RAM-ky, je možný že kdyby u toho procesoru AMD Duron na 800 MHz, měli 512 MegaBajtů RAM-ky, tak by se jim "asi", tak moc nesekal, no!

NEPIŠ TAM TO "NO", SLEJZAJ MI Z TOHO NEHTY!!!

Nech to tak..to je jeho IMAGE...

Naopak, at pise pouze "NO", bude to mnohem lepsi.

GF 6600

GF 7900 GTX 2

buď nejsi při smyslech, nebo si z nás tropíš legraci

oboje.

Bobra neposlouchej, mrkni po ATI Radeon 9600 XT za 1900 KčSapphire Atlantis ATI Radeon 9600 XT 128MB

pardon, tam měl být odkaz: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp

hm tak jsem se díval i na tu nVidia 6600 (ne GT) - výkonově je na tom s Radeonem 9600 XT cca nastejno (šak si najdi testy v googlu) - někdy je malinko lepší Radeon, někdy GF6600...akorát Radeon stojí o 500 Kč méně, takže já bych to viděl na 9600 XT. Howgh

Nojo, jenze jste mu zamlcel, ze pokud koupi spravnou 6600ku, tak ji pretaktuje skoro na vykon 6600GT zcela bez problemu a dostane tak za o trochu vic penez a chvilku prace sakra mnohem vic muziky. Proto ten cenovy rozdil. Jestli tazatel nebude pretaktovavat, pak je pro nej R9600XT jiste lepsi volba.

no podle mě by mu byla nataktovaná 6600 GT k ničemu na Duronu 1,3

A taky Grafická karta NVIDIA GeForce 6600, podporuje, ale Pixel a Vertex Shadery verze 3.0, takže mu tam pak půjde, no spíš už možná opravdu nepůjde, kvůli rychlosti procesoru program 3D Mark 2006, když píšou že minimum pro běh programu 3D Mark 2006 je potřeba, alespoň procesor o frekvenci, třeba AMD Sempron 2500+ a 1024 MegaBajtů DDR-RAMky, ale myslím si že by program 3D Mark 2006, jel určitě i "jen" na pouhých 512 MegaBajtů DDR-RAMky, no!

kterou doporučujete:www.barbone.cz/?stiid=54043&strsort=6000WD110&str=0&tit=GK%20JETWAY%20GeForc e%20FX%205200%20128MB%20DDR%20DVITVoutAGP%208Xwww.barbone.cz/?stiid=54813&strsort=6000RR110&str=0&tit=GK%20ATI%20Sapphire% 20Radeon%209250%20128MB%2064bit%20DDRDVI+TVout%20AGPwww.barbone.cz/?stiid=40054&strsort=6000RR110&str=0&tit=GK%20ATI%20Sapphire% 20Radeon%209600Pro%20ADV%20128%20MB%20DVITV%20AGP8xwww.barbone.cz/?stiid=39053&strsort=6000RR110&str=0&tit=GK%20ATI%20Sapphire% 20Radeon%209550%20128%20MB%20DDR%20DVITV%20lretailhttp://onecomp.prodejce.cz/index.html takhle:Geforce FX 5200*ATI sapphire Radeon 9250*ATI sapphire radeon 9600proATI sapphire radeon 9550ATI radeon 9600XT

Sapphire Atlantis ATI Radeon 9600 XT, 128MB. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp

Sapphire ¨Radeon 9600 XT 256 mb, ja si ji kupuju taky...http://www.obchod.cz/products_detail.php

je strasne predrazena! za tuhle cenu sezenes 256tku

jako ta arroyova je predrazena

Pro grafiku teto vykonnosti urovne je 256MB zbytecnost a navic jdou 256MB verze hure taktovat nez 128MB.Ale pokud se ji tazatel nechysta taktovat, tak at klidne vezme 256MB verzi.

Tak tu Grafickou Kartu NVIDIA GeForce FX5200, bych teda opravdu nekupoval, já mám přeci jen Grafickou kartu NVIDIA GeForce FX5200 se 128-Bit. sběrnicí sice jí běží paměti, "jen" na 333 MHz (Efektivně), ale pořád bude mít určitě větší výkon, než Grafická Karta NVIDIA GeForce FX5200 jen se 64-Bit sběrnicí a pamětmi na "frekvenci" až relativně vysokých 400 MHz DDR (Efektivně), a procesor u té své grafické karty mi taky jede na 250 MHz, no!

Nebo jsem našel tady jednu pěknou Grafickou kartu NVIDIA GeForce FX5200 se 128-Bit. sběrnicí se 128 MegaBajty DDR-RAMky, běžícími na 400 MHz (Efektivně), a s procesorem na 250 MHz, s Digitálním výstupem na LCD Monitor (DVI), s televizním výstupem (TV-OUT), pro to aby se dal počítač připojit k televizi, a s normálním výstupem na monitor, tuhle Grafickou kartu bych teda hned bral, je fakt docela dobrá k dokonalosti, jí chybí prostě, už jen VIVO (Video vstup, Video výstup), jo jinak je tady http://www.czechcomputer.cz/product.jsp, tak si to užijte, no!

max volaku 6200 za tu cenu byvaju do 2k, alebo popozerat co maju v bazaroch nieco fx 5xxxP.S. Duron 750,368ram, GF 4 mx 440, a bezi na tom Silent hunter 3 (min 1500,512,pixel) aj to bezi vcelku dobre len neni vidiet vodu

6200 je pekna kravina, to uz na tom bude lip s FX5700. Ostatne treba bazarova FX5900 nejake ostrejsi verze by byla pro tenhle ucel skvela.

no vtip je vtom ze na fx5700 nerozbehas battlefield 2 kdezto na 6200 ano a to dokonca aj na jadre nv44 pri 64bit

ja hram BF2 na starej FX5200, 128MB od Sparkle

Ta je sice mozne, ale musite mit dost pozvracenou klavesnici. Tedy pokud na ni jeste vidite.O tomhle hrani neni. Hrani je o zazitku. Ten vizualni taky neni uplne nedulezitej.

To je blbost, Grafická karta NVIDIA GeForce FX 5700, je asi druhá nejpovedenější Grafická karta z celé série, karet, NVIDIA Geforce FX5xxx, takže tu hru Battlefield 2, musí utáhnout úplně v pohodě, vždyť výkon má "možná" vyšší než Grafická Karta NVIDIA GeForce FX5800, no!

pro mě je důležité aby to mělo vertex,pixel shadery a jak doufám tak všechny zde zmiňované karty je podporují.Já jsem se tedy rozhodl pro geforce 5200.ale jakou koupím o tom rozhodnou peníze.a já jsem schopen dát za ni maximálně do těch 2000Kč

FX5200 fakt ne! To byste ziskal sice podporu novejsich technologii, ale "temer stejny" vykon. Kupte R9600XT - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp. Do tohohle financni ho limitu se s lepsi kartou nez je tahle nevejdete. Tahle karta je ve srovnani s FX5200 az extremne dabelsky vykona.

Ostatne FX5200 doporucuje Ladik, coz by Vas melo samo o sobe varovat..

Jo v Tomhle má Mysel_1 pravdu Grafická karta NVIDIA GeForce FX5200 má oproti Grafické kartě ATI Radeon 9600XT, opravdu "mizerný", výkon, a to Grafická karta ATI Radeon 9600 XT, podporuje taky Pixel a Vertex Shadery verze 2.0, stejně jako Grafická karta ATI Radeon 9600 XT, to už se opravdu vyplatí, připlatit si těch 400 Kč, za relativně pořádnou Grafickou Kartu, no!

Teda u tý poslední Grafický karty, tam mělo bejt stejně jako Grafická karta NVIDIA GeForce FX5200, a ne Stejně jako Grafická Karta ATI Radeon 9600XT, tak se omlouvám, no!

presne tak r9600xt je nëjlepsi za tu cenu...vyser se na fx a kup si ji...

děláš chybu, Jaromíre, s tou GF 5200, ber R9600XT

Ber9600XT - není nad čím váhat

Neber 9600XT, ale ber 9600Pro !!! Vzhledem k procesoru !!! Dobře ti radim.

Tak hoši koupil jsem GeForce FX5500.Zvhledem k tomu že jsem byl značně omezen co se týče peněz jsem koupil tuhle kartu a docela se mi zamlouvá!Rozjel GodFather,Vietcong 2 a Need For speed most wanted mi jede na lepší detailyteď to chce jen procesor!ale na ten nemám prachy,asi budu muset hledat nějakou brigádu!

To se divím, já sice tuto kartu také stále mám, ale byl jsem s ní nespokojen už od začátku a to je už snad aspoň 3 roky zpět. Teda ta GF5200, ale udělal jsem z ní 5500 přeflashováním BIOSu a přetaktováním. Stejně je ten výkon nic moc, i u Halflife 2 se musí osekat detaily na dost nízké.

Diky!!taky jsem se rozhodoval co koupit za grafarnu okolo 2K a měl jsem v hledačku pravě Radeon 9600 XT 256MB co mi poradil kamoš a tak jsem se rozhodl..Jo a ještě mám to koupit už teď nebo až po vánocích?myslíte že to bude levnější?Ještě jednou Díky

Tyhle nejlevnejsi veci nezlevni. Teda pokud nechcete usetrit 5Kc..

Tak jo..skakl jsem si a koupil Ati Sapphire Radeon 9600XT 256 DDR2 a snad asi po pul hodine instalace to pujde ale ve spravce zarizeni mi vyjeli nejake kraviny jako :radic velkokapacitniho panetoveho zarizeni a multimedialni zvukove zarizeniCo to jako je a kde najdu k tomu nejaky ovladaci soubor?