Jakou grafickou kartu AGP 8x ke hrám?

Můžete mi poradit grafickou kartu do slotu AGP 8x, aby fungovala většina starších her (pro Windows XP) a zároveň i nové hry v rozlišení 1024x768. Počítač je Athlon 2000+, paměť 512MB. Cena do 4000Kč. Děkuji za návrhy. Antonín Tichý.

Odpovědi na otázku

Ten procesor a nedostatek pameti budou takove brzdy, ze at si koupis jakoukoliv GK, moderní hry se ti budou stejne sekat.

Ahoj, Tondo! Nenapsal jsi verzi OS. Slušně výkonný CPU Athlon i dostatečná paměť zajištuje prostředí pro OS W99, W2000 i WXP/32. Nenapsal jsi použitý typ MB. Použil bych univerzální VGA Sapphire Atlantis ATI Radeon X1950 AGP.

Pro tuhle sestavu zbytecne vykonna karta. X1650 by bohate stacila, pokud prida dalsich 512 MB pameti.

Raději popřemýšlej o novém compu.Málo paměti+poslabší procesor+kdoví jaká z.deska+moderní GR.pro AGP to nevěští nic dobrého.Nakonec zbydou oči pro pláč.

Já bych to viděl na bazarovou 6600GT nebo 6800GT a ještě ušetříš a spoustu práce ještě vykonají.

Asus N7600GS Silent za 3000Kc, budes spokojeny!

Díky všem. Vypadá to na tu nějakou ATI. Antonín Tichý.

Já osobně mohu doporučit Gainward 7600gs Golden sample 450/1100 DDR3, daleko lepší volba než Asus, http://www.czechcomputer.cz/product.jsp za necelý 3000 kč, ještě by to chělo 512 ramky.Já mám XP2500+, 1GB, tuto grafiku, 3dmark 2003 - 9000 bodů, po přetaktu 560/1450 ( ještě to není strop ) 11000 bodů. Tepolota 45 stupnu v klidu 50-55 při hře.Od Ati by nemuselo být špatný toto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp , ale bude to chtít dobrý zdroj nebo pokud budeš hledat PalitX1950GT za necelý 4000 s dobrým chladičem na www.ddworld.cz je recenze.