» Poradna » Ostatní

Jakou GPS navigaci?

Ahoj,chci si koupit GPS navigaci a rozhoduji se mezi těmito dvěma: http://www.mall.cz/automobilove-gps-navigace... http://www.alza.cz/garmin-nuvi-54-europe-lif... U obou se píše, že mají bezplatnou doživotní aktualizaci a mapy Evropy.Zajímá mě, jaký je ale mezi nimi rozdíl?Je rozdíl třeba v tom, že jedna má jenom bezplatnou aktualizaci východní Evropy a druhá má bezplatnou doživotní aktualizaci celé Evropy?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Mapy se dají stáhnout

Záleží jestli budeš jezdit jen po vých. Evropě, nebo po celé :)

Rozdil je v mapovych licencich.Rozdily v HW jsem zkoumal - ostatne na garmin.cz muzete taky - a tak nejak zadne nenasel. Mozna jsem to nezkoumal dost peclive.Kazdopadne za ty penize jsou to fajn zarizeni.

Děkuji. A když chci jezdit po celé, tak si musím koupit tu Garmin 54?Tam je bezplatná doživotní aktualizace celé Evropy?

No muzete si koupit JAKOUKOLI navigaci s licenci na dozivotny updaty cele Evropy. Garmin nevyrabi jen tahle dve zarizeni. Dela modely levnejsi i drazsi, vetsi i mensi, s mene funkcemi i s vice funkcemi. Vyberte podle potreb.