Jakou GK ?

Zdravim všechny, potřebuji udělat upgrade GK za něco výkonějšího ted mám GF5900XT a výkon v novějších hrách hlavně sharder model 2.0 už není nic moc... Proto se chci poradit jakou GK tam dát rozhoduji se mezi Radeon x1650pro DDR3 a GeForce 7600GT, ale cena 7600GT už je o něco vyžší a nechce se mi do toho investovat tolik peněz když je to "jen" AGP karta. vím že GeForce má vetší hrubej výkon ale nikde jsem nenašel přímé srovnání těchto karet. Jde mi o to zvednou výkon sestavy aby ještě nějákou dobu vydrtžela moje sestava Athlon XP 2200+,1GB ram,320GB disk sata,zdroj Fortron 350W.. díky

Odpovědi na otázku

Mas velmi slaby procesor k tymto kartam. X1600Pro potrebuje aspon 2,5 GHz procak a 7600GT aspon 2,8 GHz. Procesor ti bude tieto karty brzdit. Maximalne by som tam kupil 7300GT.

:o))))GF7300GT? To by byl upgrade jak vino! Mate vubec predstavu o vykonu FX5900XT? Ani radove, co?

Odpovedel jste si sam. Pokud i cena GF7600GT je mimo Vase moznosti, tak je to s hranim tezke.. On i procesor uz je hodne za horizontem. :o(Do toho stroje uz nema moc smysl investovat. Nekdo by to na kancl za par tisic koupil a Vy byste mel zaklad na novou sestavu.Nenasel jste srovnani? A hledal jste vubec?http://www23.tomshardware.com/graphics.html o PCI-E verze, ale to je jedno.

Tak GeForce FX5900XT je extremne zastarala karta, v dnesnej dobe je uz nepouzitelna - naviac so slabym procakom ani nehovoriac ...

V tvem pripade nema upgrade grafiky moc velky smysl s tak slabim procikem. Spise je lepsi nasetrit rovnou na novej procak a desku s PCI-E

Ak nema dostatok financii nemusi rovno kupovat novy PC, kupit bazarovy Athlon XP 3000+ a k tomu 7600GT a je za vodou.

A porovnanie APG X1650Pro vs. 7600GT najdes tu: http://www.pctuning.cz/index.php X1650Pro je uz dost slaba, chce to aspon 7600GT

A inak k 7600GT by ti mohol stacit aj 2500+/2700+.