» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jakou funkci proces lcpmncvwavf.exe

Po spuštění PC běží proces "lcpmncvwavf.exe" a na 50% zatěžuje procesor. Zjistil jsem to ve správci uloh systému Windows. Zadám-li ukončit proces, zatížení procesoru je minimální a zdá se, že PC se chová standartně. Zajímá mně co uvedený proces ovlivňuje.Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud jste neudelal preklep v nazvu toho souboru, tak jeho funkce je jasna - jedna se o vir.

Spustit regedit, najít ho dle názvu řetězce, odstranit spouštěcí klíč a smazat ho... zmetka

A pak najit ty ostatni soubory, co k tomu svinstvu patri (aby tam do dvou minut nebyl uplne stejny soubor s jinym jmenem). To uz bohuzel nebyva tak snadne.

děkuju J.

"lcpmncvwavf.exe" tobě skutečně název takové binárky nepřipadá divný? Víš, že ty "pravé" mají nějaký řád a pravidla?

Divný ten název možná je, ale to je tak asi všechno. Windows to normálně sežere. Už nejsme v DOSu!

Nejde o délku 8.3 mluvím o názvu, o tvorbě názvu lcpmncvwavf.exe chápeš? O tom co OS ano nebo ne se nikdo nebaví. A platí další věc v OS nemáš mít práva pak by se vůbec nemohlo stát, že ho někde v OS najdeš, celý oddíl nebude pro takové breberky přístupný!