» Poradna » Ostatní

Jakou desku

mám procesor A8-7680 a na desce gigabite f2a68h-s1 nejde půjde mi tento procesor na asrock fm2a68m-dg3+.Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Na obou deskách by měl fungovat, ale vždy až s posledním biosem. Pokud je na desce starší bios, tak logicky deska CPU nepozná. Pak to nefunguje.

díky za info moc tomu nerozumím tak sem se radši zeptal ještě jednou díky

Všechno tohle lze kupodivu asi tak za 5 vteřin najít na Googlu. Stačí zadat tu desku do vyhledávače. Jako jeden z prvních odkazů jsou kupodivu stránky výrobce dané desky a tam si lze kupodivu velice snadno najít podporovaná CPU a od jaké verze biosu. Všeho všudy asi 4 kliky.

PS: Tedy u této f2a68h-s1 to najde f2a68hm-s1. Předpokládám, že tam máte chybu. Bez toho "m" by to byla ATX verze, ale tu se mě nikde na stránkách Gigabytu nepodařilo najít, takže předpokládám, že byla asi jen mATX verze.

našel sem verzi biosu na to grazzio a povedlo se už mi to jede dal sem upgrade na bios podle návodu z netu a jede to ještě jednou díky moc za tvou pomoc