Jakou čtečku karet?

Nemáte někdo zkušenosti nebo nedokázal byste mi někdo poradit s výběrem čtečky? Chtěl bych externí, připojení přes USB a potřeboval bych, aby zvládala všechny dnešní formáty. Čili SD, miniSD, mikroSD, MMC, RS-MMc, DV-RS-MMC, CF I,II, microdrive atp. XD a smart media nepotřebuji.. Ale hlavně, aby zvládla SD HC (secure digital high capacity) tedy velikosti 4GB a více, MS PRO DUO 4GB a více a Memory Stick Micro. Díky za tipy..

Odpovědi na otázku

Hama 19 in 1 card reader, je ke kouupi asi za 350,- Kč. Funguje spolehlivě, podporuje USB 2,0... Třeba tady je výběr: http://www.paladix.cz/obchod/zbozi.php

buď to,čo už navrhol Dale Cooper-Hama,alebo Lexar RW018 rev.D,obidve sú naprosto bezproblémové

Díky chlapi za tipy. Máte zkušenosti s 4GB SD či MS DUO kartami v těchto čtečkách?