Jakou cenu mají tyto komponenty?

Jakou asi cenu mají tyto komponenty?Samostatně příp. jako celá sestava.Gigabyte Z77X-UD3HIntel Core i5 3570KNoctua NH U12P SEKingston DDR3-1600 16GB (4x4GB)MSI GTX770 TF 2GD5/OCSeasonic G Series 550W

Odpovědi na otázku

48% původní ceny

To je prehnane, spis tak 47,24% puvodni ceny

Duvod prodeje? Pokud prechod na Skylake, tak se to nevyplati.

-- deska 1200 až 1500 Kč - nebavíme se o její hodnotě, ale částce, za kterou je v pohodě prodejná.-- procesor 3 000 až 4 500 Kč, ale spíše se orientuj podle i5 2500K-- Noctua 800 až 1 000 Kč-- RAM 1 000 až 1 200 Kč-- GTX770 2 500 až 4 000 Kč - podle stavu a typu chladiče-- Seasonic G550 1 500 až 2 500 Kč

Střejně nechápu, když se tu někdo ptá na cenu starších komponent. Přece ví, za kolik to koupil a staší se podívat na aukro a musí mít jasno. Stejně je jejich cena jen taková, za jakou to někdo koupí. A použité bych já nekoupil za víc než 50% původní ceny. A to se bavíme o řekněme rok starých součástkách.

Ty bys to za víc jak 50 % nekoupil, ale někdo jiný ano. To je kouzlo neviditelné ruky trhu.

Pro pitomce, co klikají na minusy - tak jo, běžte a pište na inzeráty, že za to dáte maximálně 50 %, jsem zvědavej, kterej blb vám to prodá.

To ale platí pro jednotlivé díly. Jako celek je to většinou tak 60-70% max. Leda by narazil na kořena.Každopádně pokud je účelem prodeje upgrade na Skylake + GTX 1070/1080/RX 480, je to finanční sebevražda. Stačí vyměnit jen grafiku a zbytek nechat. Rozdíl ve výkonu oproti drahé nové sestavě s i5-6600K bude jen pár zanedbatelných %, ale v promrhaných penězích je rozdíl propastný:https://goo.gl/zwHbKK

Nejde mi o to z toho vytřískat za každou cenu maximum, ale prostě se jen zajímám jakou asi cenu za to při případném prodeji mohu požadovat. Uvažuji o přechodu na LGA2011-v3. Naskytla se mi celkem výhodná koupě i7-5930k a tam ten výkonový rozdíl už rozhodně není především v Multi-Core zanedbatelný.A zda je to či není finanční sebevražda prostě neřeším

Tiež ma to napadlo. Ako som písal: ak by si chcel GTX 1080, 6jadro by sa zišlo. Tiež by som najradšej šiel do 5820K (5930K má len viac PCIe liniek). Ale budeš vedieť využiť 12 vlákien? Som zvedavý ktoré app to vedia využiť

GTX 1080 s 4jadrom veľmi asi nepôjde dokopy. Aspoň podľa 1 testu je min 6jadro aj keď oproti 8vlaknu nie je prepad extrémny