Jakou část počítače upgradovat?

Zdravím,Zhruba před 3 lety jsem si koupil předem sestavený počítač Acer Aspire XC-705 s těmito komponentami:Intel Core i5 4460Nvidia GeForce GTX745 2GB8GB DDR3 RAM1TB disk + jsem si dokoupil 120GB SSD na systém.Na počítači primárně pracuji a až na občasné nedostatky paměti při práci v PS mi celkově dostačuje. Občas si ale rád zahraji nějakou hru a tam už nestačí. Přijde mi, že chyba bude asi v grafice. Jestli tomu tak opravdu je, můžete mi nějakou ideální doporučit? Případně jiné komponenty, které je třeba upgradovat?Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Obávám se, že lepší grafiku než tyhle tam nedáš:https://www.czc.cz/204321,205072,214140/poro... Osobně považuji i 128GB SSD za malé - herní výkon nezvýší, ale dneska je to opravdu málo místa.

Lepší než tyhle tam nedostanu skrz málo místa?A ano, rozhodně souhlasím. Zvlášť, když si PS ukládá v průběhu práce mezipaměť právě na disk, to je pak úplně v háji. Běžně mám 60GB+ volného místa. Ale když dělám delší dobu v PS, dostávám se na megabajty volného místa...

Musíš brát LowProfile karty a nic lepšího než ta 1050 není. Navíc nic lepšího by neutáhl asi ani zdroj. Ale i to je hodně slušná karta.

Na hry je velmi slabá grafika, zbytek ujde. Takže jakoukoliv grafiku, minimálně GTX 1050 Ti, spíše lépe, ale záleží co utáhne zdroj.

Ano, teď jsem se podíval na ten comp a opravdu jediná možnost slušné grafiky je to co navrhl hloupý honza

Oběma moc děkuju.