Jakou Case s odhlučněním HDD?

Už dlouho si vybírám pořádnou case (na ceně zas tak nezáleží), která by splňovala mé nejdůležitější představy: midi tower BEZ předních dvířek, min. 2x 3,5" sloty a nějaký systém odhlučnění HDD - nejlépe gumové kroužky. Nejvíce by se mi líbila skříň Antec P150 (www.silentpcreview.com ... která ale u nás není dostupná. Z těch dostupných se mi funkčně líbí Thermaltake Bach VF4000BNS www.alfacomp.cz ... ale po designové stránce je to hrůza. Nemáte nějaký tip?

Odpovědi na otázku

jakoukoliv kvalitni (treba coolermaster) a Silentmaxx HD silencer, nebo kdyz nezaliezi na cene tak Zalman z-machine GT-1000

Kvůli chlazení bych chtěl mít disk ve spodní části skříně, aby se dal chladit větrákem. Proto bych ho nerad daval do 5,25" slotu.

myslim ze castecne i chladi nekde byl nejakej test nebo recenze tak si to najdi a nebo ten zalman

SHARKOON Rebel 9 Economy Edition
interlink.tsbohemia.cz ...
recenze:
forum.overclockers.pl ...
www.in4.pl ...
www.orthy.de ...