» Poradna » Notebooky

Jako cenu má starší notebook MSI GL62 6QC - 083CZ?

Prodávám notebook od MSI ( používaný ani ne rok ) Je v perfektním stavu, bez škrábanců, vše funkční. Parametry: Intel Core i7-6700HQ ( 2.6 - 3.5 GHZ ) 8GB RAMGTX 940MX - 2 GB1TB uložiště ( 7200rpm )DVD+RW mechanika Windows 1015,6" FullHD displej Potřeboval bych ho ocenit. Popřípadě nevěděli by jste o někom kdo by ho koupil? ( nejlépe Plzeňský kraj, ale neměl by být problém dojet někam dál. ) Děkuji za všechny reakce <3 //Upraven nic neříkající titulek.//

Odpovědi na otázku

Chtělo by to uvést konkrétní model. Pak si každý udělá svůj vlastní obrázek...

MSI GL62 6QC - 083CZ

Treba to za 15k nejaky optimista koupi. Jen je otazka, jaky bude zajem o starsi "herni" laptop s GK bez dostatecneho vykonu (a s plotnovym diskem).

Můj odhad byl spíše řekněme 9k. Vzhledem k tomu že má málo RAM, nepoužitelnou GPU a nemá SSD

Kde se furt berou tyhle nazory, ze sestava s nic moc procesorem a slabou GK k necemu (v kontextu her, natoz na laptopu) potrebuje >8GB RAM? ;o)(Byt v tom pekelny desktopovy CPU a GTX1080Ti, nereknu slova..)

Všude, například já považuji za standard na NTB 16GB v aktuální době. Například jedna otevřená instance VS 2017 zabere "jenom" 2,5GB k tomu systém řekněme 2GB a pak chrome další 2-3GB a ouha systém swapuje a o tom to celé je. GPU je slabé maximálně na staré hry (bavím se o hrách tak rok 2013-14? aby fungovaly tak nějak rozumně)

Na tomto počítači jsem v pořádku rozjel Far Cry 5, Call Of Duty WWII i Watch Dogs 2 , takže ty roky bych trochu pošoupnul.

Ale je otázka jak a v jakém nastavení. Moje GTX 1060 (6GB) která je o dost řádů výš WD2 na ty nejvyšší nespustí aniž by se to viditelně sekalo.

Far Cry 5 a CoD: WWII - na střední s jemnými záseky ( na nízký bez problému , bez sekání )Watch Dogs 2 - na střední v pořádkuNapř. Battlefield 1 / 4 - poměrně dobře na střední/vysoký Wolfenstein: The new order - Vysoký ( bez problémů ) Rainbow six siege - Ultra ( bez problémů )

Nepises nic o zaruce, ale kdyz ji vezmu v potaz, ze tedy jeste rok zaruky, tak vic jak 8-9tis nedostanes.Jedna se o docela nepovedeny model, jedna z nejnizsich rad a TN display.K tomu slaba gpu.

Jen pro info, tohle stojí 15tis https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-330-15ikbr... Graficky je na tom o 50-100% lépe.Navíc lépe zpracované a nové.Jestli je tvůj noťas už bez záruky, počítej s cenou kolem 5-6tis max.

Je to bazar, tam žádná logika nefunguje. Má to cool vzhled, je tam i7, takže cena kolem 10k je celkem reálná a není důvod nezkusit i více. Na těch 5-6k to může snížit vždycky.