» Poradna » Ostatní

Jakej dalekohle do kapci?

Poraďte, jakej frikulíňáckej dalekohled si mám koupit, aby byl malej, lechkej, pohotove, žádný béčko, ale taki abi dobře ukazoval. měl ostrej obraz a nebyl takovej ten uzounkej kuk trubkou jako z hračkaárny pro kinderki.
Prostě něco best. Třeba za litr.
Nebo jakej máte?

Odpovědi na otázku

za litr si radši sežeň někoho, kdo tě naučí češtinu

Dobrého doučovatele jazyka českého, nejlépe na malém dvoře s velkým bejkovcem...

Pochopitelně sovětský, kterým umlátíte imperialistu a obraz bude stále ostrý. Jen do "incoolovské" kapsičky se nevejde...

za litr pouze divadelní kukátko do kapsičky..

Namiesto super miniďalekohľadu skús super okuliare:
www.inetdisc.com ...

Zadej do google "dalekohledy" a stiskni tlačítko Vyhledat
Výsledky 1 - 10 z asi 2 190 000 na dotaz "dalekohledy". (0,13 sekund)

(nebo oběhni Vietnamské a čínské stánkaře kde to bude podstatně lacinější., )