» Poradna » Ostatní

Jaké zvolit světlo do casu ?

Měl bych dotaz ohledně osvětlení vnitřku casu. Udělal jsem si do boční stěny casu okénko, což je obvyklá úprava, která se ještě společně s přestříkáním casu jinou barvou dělává. Ti co to mají, jistě vědí o jakých úpravách mluvím. Teď si chci dovnitř namontovat vhodné efektní osvětlení (pokud možno neonovou trubici), ale pořád nemůžu nikde sehnat něco vhodného. Potřebuju něco, co je na 12 V, aby se to dalo napájet přímo ze zdroje casu, aby to nestálo moc a vypadalo to dobře. Jedinou použitelnou možnost, kterou jsem zatím viděl, jsou různá příruční osvětlení pro auta, protože jsou na 12 V a jsou to neonové trubice (či spíše zářivky). Problém je v tom, že mají normální žlutou (bílou) barvu, kdežto já chci modré či zelené světlo.Poradíte mi někdo, co tam máte vy ? Případně kde se to dá sehnat, kolik to stojí ? Dík moc. Už jsem zkoušel ledaco, ale není to pořád ono. Neon je neon.

Odpovědi na otázku

Nejdriv jsem chtel sice napsat neco o magorech, ale necham si to pro sebe a pokusim se pomoci. Jste na spravne stope, musite shanet veci do auta. Ovsem nikoliv v beznych autodilech kde maji ty zarivky. Spise shanejte v tuningovych centrech. Existuji totiz presne takove obludnosti jako potrebujete pridavaji se do aut jako svetelna kulisa k zesiku a podobne.Predvadeli to treba ted na Vystavisti v Auto-Hifi, ale nevim kdo to dodava, protoze mne takovehle ptakoviny nezajimaji. Nicmene treba v Auto Design a podobne budou urcite vedet kde se to da sehnat.