Jaké vybrat reproduktory k PC?

Ahoj, chtel bych poprosit o radu jake vybrat repracky k PC. Financni strop by byl 5 tisic korun, chtel bych to zejmena na poslouchani muziky pri praci. Melo by se jednat o 2.0 nebo 2.1, vic bedynek neni treba. Cim vic se zajimam o recenze, tim vic se nemohu rozhodnout, protoze v kazde z nich se doporucuje jiny typ. Byl jsem dost nalomeny s ohledem na Harman/Kardon Soundsticks III, ale posleze jsem zjistil, ze spatne reprodukuji hlubsi stredy a mozna, celkove vzato, je tak vykony subwoofer zbytecny pri tomto typu poslechu na kratkou vzdalenost. Cim vic koukam na reference, tim vice se priklanim k 2.0, mozna neco od M-Audio nebo od Microlab. Jeste dodam, ze neocekavam nejaky super poslech v teto cenove relaci, ale presto chci vybrat neco v ramci moznosti slusnyho.

Odpovědi na otázku

Děcka, poraďte. Ať nemusim refreshovat furt :)

Nechcel som nejake prebasovane 2.1, tak som kupil M-Audio AV 40 a su fajn.

Tento typ je jeden z adeptu, nad kterym premyslim, ze koupim. Diky za referenci.

Este doplnim, ze zvukovo im nemam co vytknut. Pre moju potrebu k pouzitiu pri PC dokazu vyrobit aj slusne basy. Vadi mi na nich silne lupnutie, ked sa vypinaju a to, ze je zapinanie reprakov vzadu.Jedna sa o studiove reproduktory, takze dizajnovo nijako nevynikaju (ako napr. spominane Soundsticks). S tym dizajnom suvisi umiestnenie reproduktorov, kde nie je optimalne, aby boli polozene na stole. Mali by byt umiestnene zhruba vo vyske usi a aj za reproduktormi by mal zostat urcity volny priestor. Aj taketo mozno detaily treba vsak brat do uvahy pri vybere.

AÁ - náš chudý student David opět nakupuje !!!

Chudacek mala, nema ani na poradny repraky, co. Jojo, diky za koment.

Poradna je na problémy s technikou - ne s nakupováním.Kup si co chceš,nikoho to nezajímá,jak vidíš.

Je tu kopa dotazu ohledne pomoci s vyberem graficke karty, s prosbou o pomoc ohledne vyberu komponentu k sestaveni PC, vyber notebooku, vyber externiho disku. Postaci zadat do vyhledavace slovo "výběr" a naskoci toho spousta. Nicmene, tvoje odpoved me dostala, delej si co chces a neotravuj, padej odkud jsi prisel :) Pekny, mas pravdu, mizim odsud.

"Děcko" a co si čekal za radu ?! Na recenzích máš na výběr z X možností,a tady čekáš,že dostaneš od všech jednu stejnou odpověď na jeden jedinej konkrétní typ ?! Ty si blááázen Co člověk,to jinej názor...Nezbyde ti,než si vybrat sám