» Poradna » Ostatní

Jaké sluchátka na hry

zdravím má tu někdo zkušenosti s nějakými sluchátky na hry?....ve kterých lze dobře vnímat odkud zvuky přichází například v CS:GO ..atd. slyšel jsem že například Hyperx Cloud jsou naprd že to ani nejsou pořádně herní sluchátka a že jsou to vyhozené peníze má tedy někdo zkušenosti s nějakou značkou sluchátek která je dobrá a opravdu kvalitní na hry? samozřejmě aby i měli dobrý zvuk na hudbu....chtěl bych uzavřená a s mikrofonem pokud možno .

Odpovědi na otázku

,,Vyhoď" peníze za Hyperx Cloud a budeš aspoň mít pořádná sluchátka

Někomu přijdou i sluchátka z Lídlu za 250,- kvalitní a plně dostačující. Je to věc názoru.

Kolik je tvůj rozpočet na sluchátka?

Docela by mě zajímalo, podle jakých kritérií člověk určí, která konkrétní sluchátka "jsou dobrá na hry"?

No jak ktery clovek.Normalni clovek pouzije pohodlna sluchatka s kvalitnim zvukem. Blbec poridi "herni" sluchatka a doufa, ze pohodli a dobry zvuk nahradi extremne nevkusny design (coz tak nejak nefunguje..). :o)

Ono taky jde o to jestli ten člověk chce mikrofon na sluchátkách nebo mu nedělá problém ho mít zvlášť. Já mám radši když je přímo součástí sluchátek.

Jj, to je právě to proč jsem psal svůj dotaz původnímu tazateli: protože každej má na sluchátka jiný požadavky - někomu vyhovuje víc to a někomu zas tohle. Takže obecně nelze říct, že "tahle sluchátka jsou opravdu kvalitní na hry" bez užší specifikace (kvylita zvuku, umístění mikrofonu, velikost mušlí atd. atd.).

Jiste, je treba znat tohle a cenovy ramec. Jinak se neda nic rozumne poradit.

Velikost mušlí si myslím, že je jasná. Ty musejí být přes celé ucho. Jak budou tlačit na ucho, tak po delší době to může být nepříjemný až bolestivý. Alespoň já to tak mám.

HP OMEN