» Poradna » Mobily

Jaké repro k TV

Ahoj potřeboval bych poradit jaké repro k TV.Domácí kino nechceme stačilo by 2.1 reproduktory ale jiné než k PC jsem nenašel. Potřebuji aby z reproduktorů šel zvuk co vydává TV. Kvůli DVD satelitu a pod. Jaké reproduktory by jste mi doporučili. TV je smart od Samsung typ teď nevím ale je nová později info dodám jestli bude tolik důležité.

Odpovědi na otázku

Preco sa neobratis na zakonneho zastupcu?

Mám je a jsem zklamaný, nelíbí se mi barva.

Kup si soundbar, treba tento Samsung 3.1 https://www.alza.cz/samsung-hw-m550-d4877590.htm nebo pripadne nejaky 2.1 (tj. bez dialogoveho repro), zapojeni prez HDMI, bude je pak mozne zapinat a ovladat z TV (HDMI-CEC), zvuk z TV pujde prez HDMI-ARC

Nevím, jak velký máš pokoj s TV a zda nutně potřebuješ subwoofer, ale použít jdou jakékoliv 2.1 repro k PC, s tím, že pokud nemá TV linkový výstup, tak je zapojíš do sluchátkového výstupu.Nepíšeš finanční limit - jdou třeba:https://www.czc.cz/creative-labs-gigaworks-t... jsou sice jen 2.0 ale zvuk je super.

“Je to sice dal, zato horsi cesta” Ma to dalkove ovladani? NE, takze zapnu TV a nasledne se zvednu z kresla a pujdu zapnout TV. Pri vypnuti TV to zase dojdu vypnout. Budu prehravat film s DTS zvukem, televize jej neumi dekodovat, PC bednicky jsou mi k nicemu jelikoz mam nemej film. Tohle neni reseni tohle, je nouzovka

mam zajem o repráky k tv na hlas mam pokoj 5 krát 4 a hlavne levne