Jaké RAMky 3200MHZ ?

Zdravím, chci se zeptat, jaké ramky budou nejvhodnější do mého PC.Základní deska: B450 Aorus EliteProcesor: AMD Ryzen 3600Díky za tipy :)

Odpovědi na otázku

to ako cakas, ze corsair ti nepojdu a rovnake patrion ano? alebo co to je za otazka? DDR4 3200MHz max 16GB, kup ktore chces.

aby to zas niekto neprechapal.. jedna ramka moze byt max 16GB, sloty su 4, takze 64 spolu.

ty nejlevnější 3200mhz které najdeš, nejlépe s chladičem, zároveň takové které nemají horší časování než jiné a které ti projdou Memtest86 bez chyby (jinak vrátit / reklamovat)

koukám že všechny jsou stejně CL16, tak časování bych teda neřešil

Je zas minuskuje nekdo kdo o tom nic nevi ... . Rozdil v cene oproti 3200MHz cca 300 Kc a vykon o par procent lepsi - vicemene to nejvhodnejsi co k uvedenemu CPU jde koupit. Pokud nekdo setri koupi 3000MHz, kde uz ten cenovy rozdil je vyznamnejsi.

https://www.youtube.com/watchrozdil tak 4% ve vykonu, jestli to nekomu za ty 4 stovky stoji

Pokud někdo šetří koupi 3000MHz CL15https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-l... , přidá jim desetinku voltu a potáhne je na 3200MHz. Jedou spolehlivě.

Presne to sem psal Za 3200 se nevyplati priplacet, a pokud nekomu jde o kazde procento vykonu pak ma smysl vzit rovnou ty 3600MHz s nizkou latenci.

Pokud to bylo myšleno "jakou značku", tak je to víceméně jedno. Já mám rád Kingston a kamarád si zase chválí ADATA.

Vymen kamarata.