Jaké paměti

Mám zákl. desku ASUS P5WD2 osazenou na každém kanálu pamětí GIEL 512 GB 800 MHz s časováním 5-5-5-15. Je možné, abych tyto dvě paměti dal na jeden kanál a druhý osadil kitem 2x1024 A-DATA VITESTA 800+ s časováním 4-4-4-12? Nejsem odborník, proto mě zajímá, zda může být každý kanál osazen jinak a jak se případně tato kombinace projeví na činnosti PC. Případně poraďte lepší řešení zvýšení paměti. Děkuji. Tomáš

Odpovědi na otázku

Mno Muzes to osadit tak jak rikas ale casovani bude stejne pro vsechny moduli takze musis nastavit takove casovani ktere zvladnou vsechny osazene pameti

osadit 1 slot 1024 2 slot 512 3slot 1024 4 slot 512 budeto fungovat v dualu overene.