Jaké paměti RAM

Dobrý večer.Potřebuji poradit ,jaké koupit paměti do PC . Mám desku Asus P5Khttps://www.asus.com/Motherboards/P5K/gallery/popis z asus webu je :******************************************************4 x DIMM, Max. 8 GB, DDR2 1066*/800/667 Non-ECC,Un-buffered MemoryDual Channel memory architecture*The chipset officially supports the memory frequency up to DDR2 800MHz. Tuned by ASUS Super Memspeed Technology, this motherboard natively supports up to DDR2 1066MHzPlease refer to www.asus.com or user manual for Memory QVL.**When installing total memory of 4GB capacity or more, Windows® 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Hence, a total installed memory of less than 3GB is recommended. ****************************************************************momentálně mám 2G - DDR2-800 DDR2 SDRAM ( 2x1Gb)a chtěl bych alespoň 4G Otázka : mohu pouze dokoupit 2Gb - 2x1Gb ale 1066Mhz a dát je do zbývajících dvou slotů (žlutých na foto),aby to pracovalo se stávajícíma,nebo musím koupit 2x2Gb 1066Mhz ?zjednodušeno : budou pracovat zároveň 800 Mhzové s 1066 Mhz,nebo to musí být stejný.Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Všechny RAM pojedou na frekvenci té nejpomalejší, tedy 800 MHz. A fungovat by to mělo, ale nic není nikdy 100%

No, aj keď kúpite 1066MHz DDR2, v doske budú taktované na 800 MHz, takže stačí dokúpiť 2GB RAM, hoci ja by som dnes do tej dosky nedal ani cent.

Ok.Díky Vám oběma za odpověď. Jen ještě . má význam koupit 1066 Mhz všechny - tedy jestli poznám ten rozdíl oproti 800 Mhz na této desce ? je to na běžné práce,net občas nějaké video a foto. Bez her.

1066MHz DDR2 sa používajú bežne? Ak by sa dalo prejsť zo 400MHz na 2400MHz, vtedy by to malo zmysel, takže kup kľudne 2GB modul 800MHz