Jaké multimediální cebtrum koupit?

Zdravím všechny.
Rozhoduji se domů koupit nějaké multimediální centrum. Chci, aby umělo přehrávat v HD kvalitě, mělo interní HDD, dále umělo přehrát MKV, VOB (když budu mít na interním pevném disku nakopírované v nějakém adresáři klasické DVDčko, přehrajemi ho? - moje TV a ani domácí kino to neumí), AVi, ..... Samozřejmě mp3.
Připojení k inetu a RJ-45 je již snad samozřejmostí.
Celkem mě zaujala tato dvě:
1) www.czechcomputer.cz ...
na tom se mi líbí, že má 2 DVB tunery a Wi-Fi.

2) www.czechcomputer.cz ...
na tom se mi skutečně moc líbí, že má OS Android, což je super. Jedná se po připojení klávesnice a myši o otevřený systém a jednoduchý počítač napojený na plazmovou TV.

Chtěl bych poprosit o postřehy a názory, na co si mám dát pozor. A radu, které je podle vás lepší.

Díky moc všem předem za cenné rady

Odpovědi na otázku

Stále více se osobně kloním s verzi s OS Android. Co myslíte?

obvykle používaný TruLinux v prvom zariadení umožní v podstate to isté ako u androidového bratríčka,akurát to nebude android ale čistokrvné tru linux mikropočítadlo,skôr sa rozhodni podla hw výbavy jednotlivých kusov resp.typov,dva nezávislé tv tunery niesu na zahodenie,a chýbajúce wifi u jedného sa dá nahradiť obyčajným wifi usb adaptérom,bude síce zabraný jeden usb port,ale funguje to,podporované sú adaptéry s broadcom,atheros čipmi,firma umax dodáva špeciálne adaptéry od tp-link pre tieto zariadenia,takže pokial chceš 100%-ne funkčný podporovaný adaptér,objednaj si ho na českej stránke umax-u