» Poradna » Programy

Jaké máte zkušenosti se software Nero BackItUp a Burn Essentials

Pořídil jsem si externí disk Verbatim,jehož součastí je i sw Nero BackItUp a Burn Essentials. Jaké máte s tímto programem praktické zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Velmi špatné. Zažere se do systému a poté nejde ani odinstalovat. A navíc aplikace dost často v průběhu vypalování padá a zasekává se.

Nero byl dobry softare, ale stal se z neho moloch. Takze momentalne rikam ne.