Jaké máte zkušenosti s kvalitou 2D obrazu GeForce 2 MX?

Zajímalo by mě, jaké jsou zkušenosti s kvalitou 2D obrazu u karet GeForce 2 MX. Nedávno jsem si koupil Hercules 3D Prophet II GeForce 2 MX400 a musím konstatovat, že ve 2D má horší obraz než má stará karta HIS nVidia TNT2 Vanta 16 MB. Monitor mám Samsung Syncmaster 750p a s Vantou jsem pracoval i v rozlišení 1280x1024 s ostrým a čitelným obrazem. Když jsem ji vyměnil za Herculese, myslel jsem si, že někde musí být chyba v instalaci. Obraz je málo sytý, mírně zamlžený. Pro rozumnou práci jsem musel přejít do 1024x768. Přemýšlím, jestli je to vada kusu nebo obecná vada GeForce 2 MX. Někde jsem ale četl, že GeForce 2 MX je především herní karta. Na 2D práci - psaní textů a programů - by asi byla lepší nějaká ATI, ne?

Odpovědi na otázku

To je pravda na kvalitne 2D doporocujem ATI alebo Matrox.

GeForce2 MX ma opravdu horsi obraz ve 2D i 3D - Ati, Matrox i Kyro jsou na tom lepe.