» Poradna » Ostatní

Jaké máte zkušenosti s e-shopem alfaCOMPUTER?

Dobrý den,
poohlížím se po vánočních dárcích, především elektronice. Mám vybrané zboží (notebook, MP3 přehrávač a televizi) na alfa computeru. Ovšem nevím, jestli je to dobrý obchod, či nikoliv - nemám s ním žádné zkušenosti. Jak si vede? Co reklamace?

Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Je to jeden z nejlepších českých shopů

myslíte, že je lepší, než CzechComputer?

Co se týká chování se k zákazníkům tak budou tak nastejno (tzn. u obou výborné, jestli se teda u CZC za těch pár let co jsem tam nakupoval naposledy něco nezměnilo), osobně ale nakupuji nejraději u Alfy, mají mnohem líp udělaný shop (přehlednější, lepší kategorie) a většinou to tam je i levnější.

To mě se zdá přehlednější czc, např. chci si najít ramky, zvolim ddr2, 4GB a šup mám je všechny před sebou, ale co když chci jen 1066... U czc se to dělí dál. A taky se mi zdá, že czc má větší sortiment. Dost věcí jsem u alfy nenašel. Ale jinak souhlasím co se týče spolehlivosti a poctivosti.

Já objednávám jedině v Alfě.V neděli odešlu objednávku a v úterý je vše PPLkem doma.Když potřebuju poradit,zavolám do Alfy a jakýkoliv prodavač nebo technik vždy poradí.Můžu jeddině doporučit...Dříve jsem objednával jinde,ale dnes jen a jen Alfacomputer.Profesionální chování a ochota...

Nakupuji tam hodně často ať už přes e-shop nebo v kamenné prodejně a absolutně bez problémů. K případným (velmi sporadickým) reklamacím přistupují korektně. Zatím je můžu jen doporučit...

Děkuji za vaše odpovědi....

Jednička, prakticky už nikde jinde nekupuju. Jak eshop, tak přímo v kamenném obchodě ! Levní, přehledný web, perfektní přístup při reklamaci ! Minulý týden jsem nesl desku, na které odešla síťovka, hned se snažili nabootvat Livko Ubuntu a tesnout to, ale nepovedlo se. Takže prý do 14 dnů. I to je fajn a škoda, že jim to nevyšlo s tím Ubuntu, měl bych to hnedka

Pripojuji se a take musim Alfu pochvalit. Jinde prakticky nenakupuji.

Zatím jenom ty nejlepší

díky, díky, díky... vaše kladné ohlasy mě asi přesvědčili a nákupu na alfě se nebudu obávat...

PS: Jenom doufám, že se za pár dní neozve miliónjedna nespokojenejch zákazníků, co tohle nestihli přečíst...

Alfu mohu jen chvalit, dobre ceny, slusny vyber, nakupoval jsem na pobočce v Brně a v pohodě

Alfa v poho mám zkušenost czc a alza a uz kolik let ani jeden problem nikde a v Alfě jediný problém rozlomené cd s ovladači,kde po zavolaní poslali kopii cd a no problemo zadačo.Tak buď úplně v klidu a kupuj mají zajímavé ceny

Nakupuji pouze v Alfě a pouze elektronicky ( jinak už to skoro ani neumím, pomalu ani nevím jak vypadají peníze)

S reklamacemi je to opravdu OK. Ale nedávno mě zklamali navýšením ceny po objednání. Totiž během víkendu jsem objednal komponenty a ve středu volali z Alfacompu že to budu mít o 500Kč dražší.

Obchod, ceny, přístup - výborné. Jen si tam nenechejte smontovat PC, teda pokud si to neumíte doma dodělat.

Taky jsem byl vždy spokojen, dokud se mi notebook s reklamace nevrátil v horším stavu než jsem ho tam poslal.
Viz moje zkušenost:

http://www.michalseidler.cz/ze-zivota/alfa-computer-a... ...