Jaké levné 80mm a 92mm ventilátory? (Arctic ne)

Hezké poledne,víte někdo o solidních ventilátorech s cenou mezi 100-150 Kč? Podmínka je chod i při pěti voltech, dále tichý chod při vyšších napětích (může být jak napěťová, tak PWM regulace chodu) a dobrý průtok vzduchu. Různé gumové podložky nejsou podmínkou, ale nebráním se jim.Dle mých zkušeností jsou základní řady od AC stejný odpad jako nejlevnější ventilátory na způsob Airen nebo Acutake. Asi jediné solidní Arcticy F8/F9 Pro použít nelze - není na ně místo - jsou to koše s disky.V minulosti jsem kupoval Nexusy, ovšem v nabídce je má pouze TN Trade.

Odpovědi na otázku

Dost se obavam, ze skoncite zase u tech Nexusu. Nevim o zadne jine schudne ceste, nema-li to stat ukrutny peniz (Noctua).