Jaké LCD? - ASUS nebo LG?

Ahoj, jaký monitor bych si měl z těchto dvou pořídit?

www.hshop.cz ... - ASUS

nebo

www.hshop.cz ... - LG

Odpovědi na otázku

ASUS ale zkontroluj si jestli ti podporuje rozlišení pc

Ale kuš, vždyť nemá DVI. Z těchto dvou rozhodně to LG.

DVI nepotřebuju

Provozovat 22" bez DVI, to je docela masochismus.

a k čemu mi to bude? nikdy jsem to nepoužil

a jen tak poznamka k cemu ti to bude, k tomu aby jsi ten kabel pripojil ke graficke karte a zadku si ho asi strkat nebudes

kupovat v dnesni dobe LCD bez DVI je jako koupit Oktavku bez predniho skla vic nema cenu rikat...

TN obrazovka, takze ani jeden.

Samsung

Lenovo L220x

Ptám se na tyto dva, tak proč mi sem strkáte jinou značku????

protoze si vybiras odpady kdyz uz tak LG L226 WA-WN kterej sezenes za ani ne 5000 ale porad to je TN, ale mam ho jako TV a za ty prachy je dost dobrej, pokud mas vic penez tak jiz zmineny Lenovo je to za ty prachy supr monitor a nebo kompromis mezi uhloprickou a technologii, ja ted objednal LG L2000CP-SF coz je 20" LCD se S-IPS a pro me vyhovujicim rozlisenim 1600x1200 a to stoji i pod 6500Kc

Žádný Lenovo nechci, a doteď mám šmejda od samsungu a vyhovuje, tak proč by zmíněné dva monitory měli být pro mě špatné?

odpoved: protoze Asus nema DVI dal nema cenu mluvit, zminena LG neni tak strasne ale jak jsem poradil model L226 stoji o cca 200Kc vic ma navic HDMI, odezvu 2ms misto 5, recenze jsou na nej kladne na to, ze to je TN, pokud vubec vis co TN znamena, LCD stalo jeste nedavno skoro 8000Kc to uz mluvi za vse, jinak pokud je ti uplne jedno co koupis a co budes mit, zajdi do prvni prodejny tam rekni chci nejlevnejsi LCD to kup a ty budes mit pokoj a my o starost min

No ja mám ASUS VW 222S len s Vga vstup.Osobne by som kupil DVI vstupom ale tento bol ako dar k narodkám od brata.
Ako sa hovorí darovanému konovy na zuby nepozeraj.Pozeral som na ten istí monitor ale s DVI a rozdiel bol akurát v ostrejšom obraze ale len malý.Je my to fuk také banality neriešim časom aj tak kupim niečo lepšie.Takže zober ASUS VW 222 ale s DVI.Tento model má odozvu 2ms.

ja bych bral LG, ma lepsi parametry.

+1

Jinak poznámka k čemu DVI je nemístná (navíc informativní, že tazatel nemá ani šajn, oč se jedná).