» Poradna » Ostatní

Jaké kvalitní CD-R?

Ahoj, jak jde poznat kvalitní CD-R disk? Podle značky se přeci nedá moc posuzovat, protože to je čato jenom label značky a výroba je někdo jiný, podle ceny už vůbec ne. Máte někdo svoji zaručeně trvanlivou značku? Tzn. ne na 6měsíců. Díky, a jestli máte nějaké pomůcky na rozpoznávání kvality.

Odpovědi na otázku

CD-R TY 80/48x high quality  - na případný potisk doporučuju ty stříbrné
Další viz: http://www.terra.cz/media/ty.html

rozpoznani puvodu a vyrobce media usnadni ATIP (ADIP u DVD) jinak s TY naprostej souhlas... Pripadne jeste Verbatim DataLifePlus (na tom Plus obvzlaste zalezi...)

jedině Verbatim . . . pálím na ně tři roky a za tu dobu jsem měl dvě vadné CD!