» Poradna » Ostatní

Jaké koupit sluchátka bluetooth k telefonu, bezdrat. sluchatka ke compu (ne IR, BT)

Dobrý den,promiňte, že sem píšu takový primitivní dotaz, ale snažil jsem se hledat na netu recenze na bluetooth sluchátka, ale nic moc jsem nenašel. Mám telefon Sony Ericsson K700i a chtěl bych koupit sluchátkaokolo 1000 - 1200 Kč. Na internetu (mj Czechcomputer.cz) jsem našel následující:Genius BT-02EMSI FT200Logitech Mobile (Freedom, Traveller)Creative HQ1700Máte nějaké osobní zkušenosti popř. odkazy na recenze? DěkujiP.S. Dále bych rád koupit bezdrátová (ne pres BT) sluchatka do compu opet kolem 1000 Kc. (opet prosim o radu)DěkujiIvan R.

Odpovědi na otázku

prosím o vyjadreni....diky