» Poradna » Počítačové sítě

Jaké jsou prosím názvy virů a webových stránek,

Jaké jsou prosím názvy virů a webových stránek, přes něž se tyto viry šíří ? Přišel mi přes Adium odkaz na tyto stránky .....www.ulibnis
- jsou nějaký erotický - a odesílatele neznám. Navíc mám zaplý zabezpečení JEN PRO LIDI ZE SEZNAMU.

ČETL JSEM NEDÁVNO V ČASOPISE, ŽE TAKTO JSOU MACY NAPADÁNY. Můžu poprosit o pomoc !?

Děkuji.

Karel

Odpovědi na otázku

To ti tu mame teraz vyprdnut zoznam s niekolkymi milionmi webov? sa spametaj....

Docela fajn-a ocože ti vlastně jde?Dals sem reklamu na porno?Povedlo se ti to myslím.

MYSLÍŠ, ŽE JI VTIPNEJ !? AKORÁT SMĚŠNEJ ! Můj dotaz byl vážnej. Nauč se číst ! Nikdo Tě nenutil by ten odkaz rozkliknuls.

Fakt vtipné. Jsem myslel, že jsou tady rozumní lidé a odepsali jen Iqváči.

Co se rozčiluješ, na blbou otázku, adekvátní odpověď!

Jakou pomoc potřebuješ?Neotvírej a vymaž.

Zeptal ses možná dobře, ale na špatném místě. Nejrychlejší asi bude vyhledat stránky nebo fóra o Macech.

Mám QIP (nejnovější verze) a dnes mi přišlo to stejné- zpráva, ve které byla jen adresa ulibnis.net, od uživatele 468-529-425, ale na adresu jsem neklikal, kvůli virů.

GRISOFT , GOOGLE , MICROSOFT , VESMIRNI LIDE