Jaké jsou možnosti DVD rekordéru

Chci koupit DVD Rekordér Panasonic....  Lze tedy pak připojit třeba video, DVD přehrávač a normálně nahrávat filmy na tom rekordéru (pokud tedy nejsou blokované) ?Jde mi o to , jestli v tom nahrávání není nějaký zádrhel, chci pro soukromé účely si třeba pujčit orig. dvd a nahrát si ho doma na tom dvd rekordéru přes to spojení dvd rekordér <-> dvd přehrávač. A zase mám třeba doma video , takže si chci stáhnout na dvd z vhs kazet nějaké nahrané soukromé oslavy, atd.Ještě mám analogovou kameru, je možné píchnout tu kameru do vstupu na dvd rekordéru a bezproblému nahrát záznam z kamery na dvd? Moc tomu nerozumím tak se tady ptám a snad někdo odpoví.Děkuji a hezký den.

Odpovědi na otázku

www.zive.tk     tam ti poradia

Radši koupit nějakou video kartu a pracovat s videem v pc. Určitě tam jsou větší možnosti pro prác s videem ....

Video z VHS nahrajěš nejlépe přes rekordér - tahat to přes PC je ztráta času (pokud neplánuješ nějakou další střihovou úpravu). Kopírování DVD bych doporučoval přes PC a nějaký fajn soft (např DVD Shrink) - ale rekordér by to měl také zvládnout bez potíží - jen tam nedostaneš aktivní menu ze zdrojového DVD. Kameru bys měl k rekordéru připojit jak analogovou, tak digitální.