Jaké jsou aktuálně nejnáročnější hry na CPU a GPU?

Jaká hra je v současnosti nejnáročnější na procesor a jaká na grafickou kartu?//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou. "//

Odpovědi na otázku

Tos vymyslel sám,nebo ti s tím někdo pomáhal?

Nejnáročnější hra na pc je hledání min, můj pc vyhodí modrou obrazovku smrti když ho zapnu na low 800x800 :(

Nejhůře optimalizovaná a tím pádem i nejnáročnější je v současnosti "hra" Mafia III.

Přesně tak, nikdy se nedozvíme, jaká "hra" je nejnáročnější, protože jakýkoliv amatér napíše hru totálně bez optimalizace a spol, nakonec z průzkumu může jako nejnáročnější vyjít hra "ModernPong" v enginu Unity od slavného českého programátora Stojana Kabáty... Proto je problém najít nejnáročnější hru současnosti. Kdybys do tetrisu zabudoval nějakej bitcoin miner, taky to bude nejnáročnější hra...

Fork bomb, a dokonce je i zadarmo!