» Poradna » Notebooky

Jake hry na starci pc

Dostal jsem notebook - Packard Bell Easynote TS11- starsi ale myslim ze na svou dobu to byl docela fajn stroj. Tak by mne zajimalo, jestli se nekde da najit seznam her podle HW (ja vim ze pri kazde hre jsou min. pozadavky uvedeny, ale ja to chci skousit opacne - jake hry pro muj HW): intel core i5 2430m (2.3 GHz)Nvidia geforcegt 540m (1GB video memory)6GB RAM DDR3640 GB HDD

Odpovědi na otázku

nadpis bych I opravil na "starsi" ale nejde to :)

na 8rocnom kancelarskom PC asi ake hry pojdu? 15rocne. Skus Farcry1.

no s tim ze je tam ta 1GB grafika jsem doufal ze snad I neco novsiho… Farcry 1 jsem hraval na stroji s P4, 2GB RAM a integrovanou grafikou od intelu...

to urcite.. koli FC1 som kupoval radeon9600pro a neskor 9800 a aj tak to bolo malo. FC1 potom isiel dobre (ze nesekal ale nepamatam sa aky som mal monitor, tusim som mal vtedy CRT 19" 1280x1024) az s 6600gt.

ja netvrdim ze na nejvyssich detailech , ale bezelo to v pohode bez sekani

ale jinak dik, nasel jsem i sam :) https://www.notebooks-center.com/packard_bell_easynote_ts1... Jak vidis tak FC 2 to rozbeha i na High (53 fps myslim staci :) )

Na FC1 jsem vyžebral GF6600GT, aby tam byly shadery na vodu

Obecně AAA hry kolem roku 2010-2012 asi budou ok. Případně novější, nenáročné věci, také.