» Poradna » Mobily

Jaké domácí kino 10 000- 20 000?

Jaké koupit, domácí kino v tomto cenovém rozmezí?Chtěl bych 5.1, nebo více, usb port, blu-ray mechanika není potřeba. Je možné, aby šlo i přehrávání z NASu a mobilu, bez zapnutí televize?

Odpovědi na otázku

https://www.alza.cz/audio-video/domaci-kina/5... Za sebe jen takto sám se již neorientuji. Preferuji UHD televizi, HTPC (jakýkoliv zdroj dat) a zvuk na bedny (zakoupené zvlášť). Tím neřeším, zda si do HTPC instaluji BD mechaniku nebo ne, případně zda je zdrojem dat fleška, disk interní nebo externí. > Rád bych i místo televize velký UHD monitor, ale jejich ceny jsou přemrštěné.

Jestli nepotrebujes mechaniku, tak si kup nejaky receiver a k tomu samostatne bedny.Dnesni receivery vstup pro USB maji, vetsina sitovou podporu ma taky, pripadne i BT pro prehravani z mobilu.Prepokladam, ze pres to USB, NAS mluvime o prehravani hudby - ne videa...

Trosku si to pletes. Domaci kino je sestavaAV receiveru a beden. To ale prehrava a dekoduje jen zvuk z urcitych zarizeni, ktere propojuje mezi sebou. Vystupni zarizeni je prave TV a reprobedny a vstupni napr settobox, Sat receiver MMC a jine. Takze abys to jeste mel na cem prehravat tak potrebujes nejake MMC. TV umi prehravat z NASu pres DLNA ale pokud ji chces mit vyplou tak to nepujde. Mozna kdybys dokoupil i RPi a na nej dal OlepELEC. pak budes mit MMC ktere muzes ovladat pres telefon,