Jaké DDR2 paměti?

Chci se zeptat jaké osadit paměti do dual chanelu desky pro AMD do soketu AM2. Paměti s frekvencí 533 MHz, časováním CL 4a nebo s frekvencí 667 MHz, časováním CL 5Cenově vychází zhruba stejně, ale nevím jak je to s výkonem. Jestli preferovat frekvenci anebo latenci pamětí. Díky za příspěvky

Odpovědi na otázku

Pohled počítačového debila: podobný problém jsem řešil před měsícem nakonec jsem dal do duálu 2X 1GB 667 a myslím že to šlape...

No tak vliv na víkon má FSB paměti a ne časování, časování ma na víkon vliv asi tak 0,5% takže fakt zanedbatelný ...