» Poradna » Mobily

Jaké bezdrátové špunty do uší do 1K vybrat?

Krásný den všem.Před rokem jsem si pořídil bezdrátová sluchátka QCY T1C, přičemž jsem byl po půlročním přehrávání hudby velice spokojen. Jednoho dne mi ale jedno sluchátko spadlo za postel a prasklo, přičemž zpátky slepit už nešlo. Od té doby jsem poslouchal jen na jedno ucho, ale nebylo to zkrátka ono.Tyto Vánoce mi rodina pod stromeček nadělila.. Jako náhodou ty samé, ačkoliv vůbec nevěděla, které jsen měl předtím. Já bych je bral.. Ale znovu do stejné řeky vkročit nechci, jestli ki rozumíte. Chci zkusit něco nového, zase nějakou jinou značku.. Víte když jsem ty své původní bezdrátové vybíral, zas takový výběr špuntů mezi různými značkami nebyl. Včera jsem se díval a uviděl spoustu různých druhů. Dokázali byste mi poradit, jaké bezdrátové špunty do uší do 1 000,- korun vybrat? Jaká značka je momentálně na vrchu? Za každý tip budu vděčný.

Odpovědi na otázku

... bezdrátové! špunty zde: https://www.earplugs.cz/spunty-do-usi/ ...

Do tisícovky je to, co se týká kvality výstupu, v podstatě jedno, vyfiltruj si je na Heurece a ty nejhezčí si kup.. Jinak třeba Trust Duet XP za nějakých 16 stovek by mohly splňovat definici dobrého zvuku.

Do tisicovky a vlastne i podstatne vyse je to vsechno jedna a ta sama tragedie. Takze to neres a nech si ty QCY T1C od Jeziska, pokud ti vyhovuji.

Haylou gt1Mají i dotykové plošky takže fajn.

Vykašlal bych se na čínské zázraky a za litr bych volil klasiky od Sennheiser v podobě CXxx.Sice budu drátové ale kvalitou zvuku a provedením deklasují čínský šrot:)

sony wi-c310

JBL Reflect Flow, len su "trochu" drahsie :)

Můžou být navzájem propojené drátem nebo chceš jenom true wireless?

Za takovou cenu to mas uplne jedno, vsechny budou hrat stejne spatne.

Kdyby měly mít pěkný zvuk, dlouhou výdrž a být aspoň trochu odolné, pak tyhle: https://www.alza.cz/creative-outlier-air-se-s...