Jake bezdratove pripojeni?

Potrebuji pripojeni na pro sit o 30pc muj odhad je ze nebude moc vytizena maximalni pocet uzivatelu na siti najednou bude 10.Nynejsi ucty za internet jsou kolem 5000 mesicne. Takze 1)ISDN mam pocit ze se cenove nevyplati.2)bezdrat  o ten mam zajem poradte mi prosim nejakou kvalitni firmu je to neziskovka takze co nejlevnejsi.3)nejake jine pripojeni (UPS je mimo debatu nebude tam ani prosti rok)dik

Odpovědi na otázku

Já mohu vřele doporučit Tele2,pokud u vás jsou.viz www.tele2.cz

Poptej se u EN-DATA a.s. Plzeň019 / 7002937