» Poradna » Počítačové sítě

Jaká wifi router k vodafone gigabit internetu?

Jaký wifi router byste poradili k Vodafone/UPC Gigabit internetu? Aktuálně mám k jejich připojený TP Link WR1043ND, ale mám pocit, že nestíhá obsluhovat doma všechny přístroje - 3x PC, 1x nvidia shield, 3x telefon a další drobnější věci co jsou zapojený wifi. Postupme času jakoby se rychlost a hlavně odezva internetu zpomalí a musím restartovat jak vodafone tak tplink a pak to zase jede jak z praku.Jinak náš byt 3+1 tplink pokrývá v pohodě.Díky

Odpovědi na otázku

Ja bezim na Archer 80, protoze u nas VF poskytuje internetove pripojeni na optice Cetinu. Archer 80 doporucil technik a bezi to dobre = nemusim na to sahat.

Mam tento v 100m2 byte, wifi signal je vsude, pripojenych 12 zarizeni, s Vodafone internetem funguje bez problemu.https://www.alza.cz/d-link-dir-878-d5103803.htm