» Poradna » Ostatní

Jaka vodni dymka - material

Zdarec. muzete mi poradit prosim s vodni dymkou? Stale nevim jestli si vybrat dymku s drevem+nerez oceli uprostred : www.svetdymek.cz ...

nebo jen nerezovou ocelí uprostřed : www.svetdymek.cz ...
Zajima mne, zda to drevo nebude spise ke skode. Neviznam se v tom vubec a nerad bych koupil neco co se hend znici. Mam strach ze to drevo muze rychle zacit hnit treba, vubec nic o tom nevim.
Jedna se mi o obcasne koureni - prilezitostne. Nehodlam si zapalovat ani 1 za dva tydny.

Dekuji moc

Odpovědi na otázku

unvnitr bude nerezova trubka
jinak, fajceni skodi zdravi. ja si prines pred pal lety ze saudske arabie jednu dymku, ale pak jsem radeji prestal. rakovina plic je svinstvo.