» Poradna » Mobily

Jaká sluchátka

Chtěla bych se zeptat jaké byste mi doporučili náhlavní(opravdu náhlavní,špunty do uší už strkat nechcu) sluchátka v nižší cenové relaci.Třeba něco do 1800 Kč(třeba i něco přes).Poslouchala bych skrze ně hudbu, hlavně venku( takže by mohli i trochu vypadat a tlumit).Uvažuji nad philipsy, kossy a sony.Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

pokud to má být něco lehčího a nevadí výraznější basy, tak doporučuju Koss Porta Pro.

do těch se chytaj vlasy a ne každýmu se líbí jak vypadaj.. ale hrajou dobře to jo

sou to lowcost sluchatka, kdo nikdy neslysel opravdu kvalitni tak z nich bude nadsenej ale kdo se v tom trochu pohybuje tak si je na usi neda kazdopadne v tehle cenove kategorii (700kc) sou kossy dobra volba ale napr apple ear pods hraji mnohem lepe

s tím bych nesouhlasil - slyšel jsem i poměrně kvalitní sluchátka v ceně mezi 2-5 000, ale na nošení na ven postrádají smysl a navíc bývají těžší a rozměrnější neb v otevřených sluchátkách venku kvalitu neposoudíš.Porty jsou lehké, dobře sedí a slušně hrají - na ven OK, na doma mám lepší. Navíc doživotní záruka zajistí, že nepřijdeš o sluchátka poté, co si je rozsedneš nebo uskřípneš kabel do zipu bundy.

Děkuji. Kossy zatím vedou. Zkoušela jsem již rozehrané sluchátka mojí kamošky a byly fajn. Jen hodně pouštěli zvuk z okolí. I do okolí. Co jsem ještě pátrala po heurece a elektrech, tak mě zaujali jen tito tři výše vzpomínaní výrobci plus mi byli ještě doporučeny marschally.

Ano pouští, jelikož jsou svou konstrukcí otevřená. Pokud nechcete pouštět hudbu do okolí, budete muset sáhnout po polootevřených či zcela uzavřených s pěnovými mušlemy.Osobně vlastním Sony MDR V-150 http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-v150/ , které sice nejsou moc dobře přenosné, ale drží dobře na hlavě a zvuk je více než příjemný :) .

jj, holt otevřená sluchátka. Ale zase se ti v nich v těchhle vedrech nezapaří uši

SENNHEISER PX 100-II

Sice jsou cca o polovinu dražší, ale...... Bang & Olufsen BeoPlay Form 2i

Akg k451 o málo dražší ale stojej za to

Máte někdo zkušenosti se sluchátky akg 430?mají je ve slevě v bohemii, takže stojí podobně co ty Kossy. Někdo říká, že s mobilem nehrají moc dobře. Poslouchám teď hlavně rock, občas s přídomkem alternativní, takže se tam občas vyskytnou varhany, trubky a jiné šílenosti. Ale asi dost mudrování zítra koupím porty a hotovo.

Mně vyhovují Sony. Před cca půl rokem jsem sháněl a koupil asi za tisícovku - Sony sluchátka fakt umí, protože i za tuto cenu je zvuk naprosto úžasný. Takže určitě doporučuji tuto značku. Také právě koukám, že nabízejí nějaké v Tescu, za 4 stovky, jsou skoro stejné jak ty moje, takže věřím tomu, že budou taky kvalitní. Přikládám aktuální leták https://www.letakomat.cz/tesco/aktualni-letak-male... Na sluchátka můžete mrknout na 16. straně.