» Poradna » Hardware

Jaká rychlost uploadu pro streamování videa (vysílání na internet?)

 |   | 

Nevíte, jakou rychlost uplouadu potřebuji pro bezproblémové streamování videa v rozlišení 640x480 25snímků nebo vyšší? A nějaký odkaz, kde bych se mohl dozvědět, jak realizovat streaming videa na interentu? Potřebuji udělat živé přenosy a zpřístupnit je ne webových stránkách. Díky.

Odpovědi na otázku

 |   | 

stiahni si z microsoftu windows media load simulator, alebo windows media stream editor,alebo z apple Darwin media server for windows/umožňuje vysielať aj v mpeg4/ a uvidíš,ako reálne treba nastaviť videostream,aby to nešlo rýchlosťou želvy po obrne

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   | 

Rozliseni videa a jeho snimky VUBEC nerozhoduji.
Dulezity je datovy tok videa a zvuku (pokud to bude se zvukem). Celkem krasne video (DivX a XviD kodeky) je na cca 1000kbps, a aby jsi tohle video mohl streamovat na jeden cil tak potrebujes tak 1Mbit upload. Samozrejme, ze se da nastavit datovy tok mnohem nizsi, treba 100kbps, pak je video plny kosticek, rozmazany, hnusny... ale staci ti 128kbit upload.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   | 

http://www.bigfootencounters.com/files/Walkingwithbigfoot.gif">
 

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   | 

.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
 |   | 

UNIKÁTNÍ FILMOVÝ ZÁZNAM

Avšak zcela jednoznačným unikátem je pak 16mm barevný film, který byl natočen v Bluff Creek v Kalifornii. Autoři tohoto filmu jsou Roger Patterson a Trepat Gimlin. Film byl natočen v roce 1967. Patterson byl zapojen do globálního projektu "Hledání Sněžného muže" a společně s Robertem Gimlinem napsal několik zajímavých publikací na toto téma.
Oba dva, vyzbrojeni 16mm ruční filmovou kamerou zn. Kodak, se vydali na koních na jednu ze svých mnoha výzkumných výprav. Tentokrát si za cíl zvolili poměrně nehostinné oblasti severní Kalifornie. Především se však soustředili na lokalitu v blízkosti Bluff Creek. Tato oblast nebyla vybrána náhodou. V roce 1957 a 1958 zde bylo zaznamenáno velké množství svědectví o kontaktu lidí (především lesních dělníků) s podivnými chlupatými tvory, které vypadaly jako napůl člověk a napůl opice. Také zde bylo zajištěno množství podivných otisků bosých chodidel zřejmě od těchto tvorů.
V odpoledních hodinách 20. řijna 1967 Patterson a Gimlin zaregistrovali pohybující se postavu ženského pohlaví, vykazující jasnou charakteristiku Yetiho. Tvor se pohyboval při kraji lesa na štěrkopískovém terénu. V těchto chvílích se však Pattersonův kůň vzepjal. Naštěstí byl Patterson poměrně zkušený jezdec, takže koně rychle zklidnil a do ruky uchopil kameru a začal natáčet. Zvíře se po celou dobu rychle, ale klidně pohybovalo mezi stromy. Zatímco Patterson natáčel, Gimlin byl ve střehu a celou scénu pozorně sledoval. Držel v ruce pušku pro případ, že by došlo k napadení ze strany onoho neznámého tvora. Již před tím se Patterson s Gimlinem domluvili na tom, že budou střílet pouze v případě nebezpečí života. Zvíře bylo asi 7,3 stop vysoké a podle mohutnosti postavy mohlo vážit okolo 700 liber. Zanechávalo v terénu po sobě asi 14,5 palců dlouhé a 6 palců široké stopy. Po krátké úvaze, především z toho důvodu, aby se vyhnuli možné konfrontaci s tvorem, rozhodli se nesledovat toto zvíře do hloubi lesa a spokojili se s materiálem, který měli k dispozici.
Film byl studován mnoha kapacitami v oblasti zoologie, ale i filmu. Roger Patterson zemřel v lednu roku 1972 a Robert Gimlin v současné době žije v Yakimě. Oba dva vždy byli nezvratně přesvědčeni o tom, že nafilmovali pravého Yetiho. Do výzkumu filmového materiálu se postupně zapojilo mnoho laboratoří, včetně ruských odborníků. Byl prostudován každý zadokumentovaný pohyb zvířete, včetně morfologie celkového zjevu tohoto tvora. Po mnoha letech výzkumu byl přijat oficiální výsledek. Film je pravý a nejedná se o falzifikát. Na snímku je registrován pohyb blíže neidentifikovatelného biologického druhu. Nejedná se o pohyb člověka v nějakém kostýmu či převleku. Rovněž tak zajištěné odlitky stop jsou s největší pravděpodobností pravé a nejedná se o falsum. Některé ze zajištěných odlitků stop nafilmovaného zvířete jsou v současné době v držení Dr. Jeffreye Meldruma na Univerzitě v Idaho.
HYPOTÉZY

Problematika Sněžného muže je pochopitelně rozebírána v mnoha hypotézách a teoriích. A jak to bývá zvykem, některé jsou velmi zajímavé a skutečně dobře propracované, a jiné jsou spíše charakteru z oblasti sci-fi.
Jedna z nejrozšířenějších teorií nás informuje o tom, že primární domovskou oblastí Yetiho byla Čína, kde je identifikován pod latinským označením Gigantopithicus. Pozůstatky tohoto obrovského lidoopa skutečně existují pouze v Číně. Tyto pozůstatky jsou v drtivé míře reprezentovány zuby a čelistními kostmi. Jak se Čínské dynastie expandovaly, Gigantopithicus byl postupně vytlačen a s největší pravděpodobností se poté přes Beringovu úžinu dostal až do Severní Ameriky, kde se velmi dobře adaptoval do dnešních dob. Otázkou samozřejmě zůstává zcela reálný výskyt tohoto tvora v Austrálii. Zde souvislosti

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Streamování, Vysílání, Streaming
Určitě si přečtěte

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

** Internet je plný malwaru, to už dnes ví každý ** Víte ale, že lze útočit třeba i na Bluetooth? ** Navštívil jsem hackery z brněnského FITu

Jakub Čížek | 1

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

** Letošní červenec byl třetím nejteplejším měsícem od roku 1880 ** Teplota naší planety roste raketovým tempem ** Co lidstvu hrozí v období, které v minulosti nemá obdoby?

Karel Kilián | 70


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku