» Poradna » Ostatní

Jaka pouzivate DVD-R?

Jaka pouzivate DVD-R? Ja Verbatim Advanced AZO+ od Mitsubishi. Znate nekdo lepsi?

Odpovědi na otázku

ja pouzivam VERBATIM, IMATION a PLEXTOR

verbatim

Používám Taiyo Yuden prodávané přímo pod tímto označením, nicméně dají se koupit i pod jinou značkou, ale je to mnohdy detektivní práce.

lol

nevim cemu se smejes, ma naprostou pravdu... jsou to jedna z nejlepsich medii a spousta firem je od nich kupuje a prodava pod vlastnim oznacenim... staci se podivat na cdr.cz

smial som sa konkretne tej druhej casti nazvu media...Youden....foneticky to znie ako juden...zidia....nie som rasista...len som si myslel, ze si s tym nazvom robi srandu

Yuden

Jedine tieto:

www.panasonic.cz ... - Made in Japan, výrobcom je najlepší OEM producent médií na svete TAIYO YUDEN

A na zálohovanie jedine tieto: www.panasonic.cz ... - výrobca orig. Panasonic

A víte jistě že celé Taiyo Yuden nejsou už jsem bublina, stejně jako Plextor, což je už dneska obyčejný předražený OEM shit jako každý druhý ?